WYDAJNE ŚRODOWISKO

– ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE KONTROLI WILGOTNOŚCI.

SYSTEM ZARZĄDZNIE ISO:
9001, 14001, 22000 HACCP
ZARZĄDZNIE ZGODNIE Z
NAJWYŻSZYMI STANDARDAMI

Produkty

Systemy nawilżania powietrza

Projektujemy i wytwarzamy rozwiązania w zakresie wysokociśnieniowych systemów nawilżania, dla zamkniętych obszarów produkcyjnych.

Aby maksymalizować zyski i minimalizować koszty, zapewniamy indywidualne rozwiązania na bazie standardowych, modułowych komponentów.

Naszym celem jest poprawa ogólnej wydajności produkcyjnej w Państwa fabryce, oraz zapewnienie Państwa załodze, przyjaznego środowiska pracy.

Dowiedz się więcej na temat technologii nawilżania powietrza w naszych rozwiązaniach

Dostosuj wilgotność do swoich potrzeb dzięki systemowi kontroli AHU

Projektujemy i wytwarzamy również rozwiązania w zakresie nawilżania dedykowanego do systemów wentylacji. AHU to zintegrowanie rozwiązanie na bazie dysz atomizujących, sterowanie odbywa się z wielostrefowej, modułowo kontrolowanej, centrali.

Modulowane sterowanie, doskonale zatomizowane drobinki wody, wtórne odparowanie w separatorze skroplin, tworzą unikalny system, osiągający dokładnie zadane parametry docelowe.

Proces odbywa się przy minimalnej utracie wody, bez jej recyrkulacji, zoptymalizowanym zużyciu energii, na dystansie jednego metra pomiędzy dyszami a separatorem skroplin.

Systemy oczyszczania wody w procesie odwróconej osmozy

System odwróconej osmozy (RO), to gwarancja czystej wody. Stacja odwróconej osmozy, naszej produkcji jest właściwym rozwiązaniem dla użytkowników którzy mają wysokie wymagania co do jakości wody zasilającej.

Osmoza odwrócona (RO) to proces demineralizacji wody polegający na usunięcie 98 % stałych związków i potencjalnie do 100 % bakterii zawartych w wodzie.

Woda zanieczyszczona poddawana jest działaniu ciśnienia wyższego niż osmotyczne. Relatywnie małe molekuły wody nie będą zatrzymywane przez membranę ale bakterie i inne małe, zawarte w wodzie, cząstki stałe nie zostaną przepuszczone.

Serwis i utrzymanie bieżące systemów nawilżania powietrza

Pragniemy utrzymać bliskie relacje z naszymi klientami, aby zadbać o maksymalny zwrot inwestycji w kontrolę wilgotności, przez cały okres eksploatacji systemu.

Oferujemy elastyczne umowy serwisowe, które zapewnią ciągłą ocenę wydajności systemu, oraz aktywne podejście do ochrony Państwa inwestycji i maksymalizacji jej zwrotu.

Download Kontakt